Napište si o povídku nebo design na svůj blog.

Upozornění: cyklus Harry Potter a Paměťová kouzla je v původním znění uveřejněn na Zvrhlíci SRO.
Děkuji za pochopení.

Staňte se patronem CordeliaCorp. a přispějte svým oblíbeným autorkám ;)


Červen 2011

Povídky na přáni

30. června 2011 v 18:40 | Holycherryblossomwizard |  Povídky na přání
Tak a je to, právě jsem se upsala ďáblu :D Vím, že v mé náročné situaci (čtěte absolutním nedostatku času na cokoliv) je to spíše smyčka kolem krku, ale myslím, že pokud po mně nebudete chtít vyloženě nic "božského", ráda pro vás něco napíšu :) Stačí jen, abyste zodpověděli několik následujících orientačních bodíků, které poslouží jako vodítka pro mně, a nebude v tom problém :)

Co všechno od vás potřebuji znát?

1) Pro začátek bych se chtěla specializovat spíše na fanfiction, takže první věcí musí být rozhodně fandom, do kterého by měla povídka zapadat.
2) Párování - je neméně důležité a nemusí v tom být nutně sexuální podtext. V případě, že si chcete přečíst něco s danou tématikou, by seznam účinkujících postav neměl chybět, ale není podmínkou.
3) Rating! Tohle slovo musí obsahovat vykřičník, neboť na přístupnosti povídky se bude celý děj odvíjet. A to i v případě, že budete chtít krvák, kde na sex nebude ani čas, ani pomyšlení ;)
4) Neméně důležité jsou také odkazy a to především v okamžiku, kdy bych vámi zadaný fandom neznala natolik dobře, nebo neznala vůbec. Takže odkazujte na cokoliv, od videí až po oficiální stránky a diskusní fóra.
5) Poslední bod není natolik důležitý, sem můžete zařadit veškeré další požadavky a přání "co byste si rádi přečetli", a já slavnostně slibuji, že o tom hluboce popřemýšlím a až mne políbí Múza, něco pro vás ráda sesmolím :)

Zároveň bych vás ráda požádala, abyste v případě, že budete chtít povídku uveřejnit i na svém webu/blogu, nezapomněli uvést odkaz na CordeliaCorp. a mé autorství, děkuji.

Seznam již hotových, nebo teprve se vyvíjejících povídek:
Navštivte partnery CordeliaCorp.

Zajímavé odkazy


Hrajete DDO a nemáte české spoluhráče? Připojte se k nám ve světě Thelanis, a hledejte svoje oblíbené postavy z Magického světa; mistra Jagoba, Edvorda nebo Tajanu. Těšíme se na společnou hru!

Upozorňujeme, že veškeré originální příběhy a postavy jsou chráněny autorským právem. Žádáme proto čtenáře, aby při jeho kopírování uváděli zdroje, děkujeme.
CordeliaCorp. © 2007-2016
icons