Napište si o povídku nebo design na svůj blog.

Upozornění: cyklus Harry Potter a Paměťová kouzla je v původním znění uveřejněn na Zvrhlíci SRO.
Děkuji za pochopení.

Staňte se patronem CordeliaCorp. a přispějte svým oblíbeným autorkám ;)


Srpen 2013

Kula World OST - Twice A Man

10. srpna 2013 v 11:39 | Holycherryblossomwizard |  originální soundtracky

Když už jsem vložila recenzi na vynikající hru Kula World, stojí za zmínku také její neméně příjemná a povedená zvuková kulisa od tvůrce "Twice A Man", která má celkem 14 melodií, pro každou herní lokaci jednu. Už od první poslechu jsem se na některých z nich stala závislou, jmenovitě například Field, Atlantis, Inca, ale i mnoho dalších. Zašlo to tak daleko, že když chci tvořit nebo psát, hledám něco neutrálního, co by mi naladilo myšlenky, a automaticky sáhnu po hudbě jako je třeba právě tahle.
Vám přikládám odkaz kompletního CD, které si můžete dle libosti stáhnout, dále pak odkaz na můj youtube-kanál a malou ukázku v podobně zmiňované Atlantis, kterou si můžete pustit níže.
Budu ráda, pakliže se najdou další hudební fanoušci, které by tyhle melodie oslovily stejně jako mě.
Přeji vám příjemný poslech!
 

Sheep, Dog 'n' Wolf OST by Eric Casper

10. srpna 2013 v 9:38 | Holycherryblossomwizard |  originální soundtracky

Pokud už máte dost toho, jak všechny ovace vždycky shrábne ten kladný hrdina, pak si kojota Ralpha, zvyklého snášet hořká zklamání, rozhodně zamilujite.


Thrill Kill OST by Contagion

5. srpna 2013 v 12:58 | Holycherryblossomwizard |  originální soundtracky

Při sbírání herních zážitků jsem před mnoha a mnoha lety narazila na jednu opravdu temnou bojovku, nepřístupnou do sedmnácti let. Thrill Kill. Kdo nezná, nepochopí…

Navštivte partnery CordeliaCorp.

Zajímavé odkazy


Hrajete DDO a nemáte české spoluhráče? Připojte se k nám ve světě Thelanis, a hledejte svoje oblíbené postavy z Magického světa; mistra Jagoba, Edvorda nebo Tajanu. Těšíme se na společnou hru!

Upozorňujeme, že veškeré originální příběhy a postavy jsou chráněny autorským právem. Žádáme proto čtenáře, aby při jeho kopírování uváděli zdroje, děkujeme.
CordeliaCorp. © 2007-2016
icons